
Udløber om 0 dage og 00:00:00
Julen banker på døren, og hos den populære Aalborg-restaurant Provence er de klar til at byde indenfor til en lækker julefrokostbuffet fyldt med smag, hygge og den helt rigtige stemning. Sidste år inviterede Provence også til julefrokost – og det blev en stor succes, så nu gentager de selvfølgelig succesen for alle, der elsker god mad og et godt tilbud.
Buffetten bugner af alle de kendte juleretter, som spænder fra sild og leverpostej til flæskesteg og risalamande. Du skal derfor blot købe dine værdibeviser, samle dem, du holder af og finde vej til den hyggelige, centralt placerede restaurant. Her får du både smagen af tradition og stemningen af jul til den gode DEAL-pris.
Du får:
DEALpris 179 kr.
Med den kommende juletid i tankerne har Provence den perfekte shoppe-placering, når du har brugt dagen på at købe julegaver og nu trænger til noget lækkert at spise. Du finder nemlig den smukke restaurant lige i smørhullet mellem gågaden, Jomfru Ane Gade, Nytorv, promenaden langs fjorden og de skønne områder ved Aalborghus Slot og Utzon Center.